פיתוח אישי

פרספקטיבות מציעה את הכלים ליצירת נקודת מבט חדשה על חייך.

אנו מסייעים ללקוחותינו להשיג את המיטב בתחומים אישיים, מקצועיים וניהוליים תוך מתן כלים להתפתחות, צמיחה ויצירת חיים מעוררי השראה. אנו עושים זאת באמצעות:התפתחות אישית, ייעוץ אישי, הדרכה והנחיה אישית, אימון אישי.

מהו פיתוח אישי?

פיתוח אישי כולל את כל אותם תחומים ושיטות המסייעים לפרט להשיג את מטרותיו, להרחיב את טווח כישוריו ומיומנויותיו, לבסס את חייו בדברים הרצויים לו, להפטר מכל מה שאינו רצוי, מגביל, חוסם ובולם את הגשמת עצמו ומיצוי הפוטנציאל האישי.

ישנם סוגים שונים ומגוון שיטות ותהליכי התפתחות אישית, המותאמים לצרכים שונים ומצבים שונים.

התפתחות אישית – תהליך הדרכה והכוונה מקצועית לפיתוח טווח הכישורים והמיומנויות האישיות והבינאישיות, ומטרתו לקדם צמיחה אישית ומקצועית.

אימון אישי – תהליך נקודתי, שמטרתו להניע אותנו באפקטיביות מנקודה א' לנקודה ב', ממצב לא רצוי אל המצב הרצוי. התהליך מכוון תוצאות מיידיות.

ייעוץ אישי – ליווי מקצועי הנותן מענה כשאתם ניצבים בפני דילמה מהותית או אתגר מורכב. הייעוץ מספק כלים לחשיבה ומערך שיקולים מיטבי לקבלת החלטות נבונה, מסייע בהתמודדות עם מורכבות ומסייע בנטרול לחץ וגורמים מפריעים.

מדוע אנחנו צריכים את זה?

בפרספקטיבות אנו מבינים שעל מנת להביא את יכולותיו וכישוריו של הפרט לידי מיצוי הפוטנציאל, סיפוק אישי והגשמה עצמית, עלינו להתוות מסלול אימון והכשרה אישיים וייעודיים. כל דבר בחיים מתבצע טוב יותר בעזרת הכשרה ותרגול מתאימים. בין אם מדובר בכישורים מקצועיים או כישורי חיים. וכדוגמא: אנו יכולים לפתח כישורי למידה, תקשורת בינאישית, מנהיגות, הורות ועוד. אנו נדרש ל- יכולת הסתגלות מהירה, כישורי למידה, פיתוח רב-תחומיות וגמישות מחשבתית. הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות התפתחות אישית!

מה הם התחומים שתהליך פיתוח אישי נוגע בהם?

תהליך פיתוח אישי מכוון לסייע במימוש הפוטנציאל האישי שלך ולהתקדמות מתואמת והרמונית ביחס למטרותיך בחיים. פיתוח אישי נוגע למעשה בכל מרחב ההוויה האנושית, ולכן מטבעו הוא מקיף נושאים ותחומים רבים. אלו חלק מהנושאים הנכללים בתחום זה:

חזון אישי וייעוד
הצבת מטרות ויעדים
פיתוח יכולות חדשות
לשאול את השאלות הנכונות
כלים להצלחה
שיפור העצמי
דימוי עצמי
ביטחון עצמי
העשרת העולם הפנימי
מוטיבציה פנימית
גישה חיובית ובריאה לחיים
הרגלי חשיבה מקדמים
תקשורת בינאישית
להבין את עצמך
הסרת מכשולים וגורמים מעכבים
נטרול 'השדים הפנימיים', 'החבלנים'
הקניית כלים חסרים
להיפטר מרגשות שליליים
שינוי דפוסי התנהגות
שינוי אמונות מגבילות
זיהוי פסיכולוגיות ותפיסות מקבעות
ניהול פחדים וחרדות

למי זה מיועד?

לכל אדם בוגר, אישה או גבר, בחור או בחורה. מכל קשת האוכלוסייה, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

איך מתבצע התהליך?

steps-02

אל תתנו להתרחשויות החיים לסחוף אתכם הרחק מהכיוון הרצוי.

אנו מזמינים אתכם לשיחה ייעוצית אישית – בה נוכל לשוחח על כל המורכבויות וההתמודדויות בתפקידך ובחייך. נבחן ונחשוב יחד על מגוון ההיבטים: העסקיים, האסטרטגיים, הארגוניים, המקצועיים, האישיים והבינאישיים.