יוסי אביטל

מייסד ובעלים

שמי יוסי, בן זוג לרונית ואב גאה לתהל.
מרצה, מאמן ויועץ רב-תחומי. בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתפקידי ניהול, ייעוץ אימון והדרכה.
במהלך שני העשורים האחרונים כיהנתי בתפקיד חבר הנהלה בחברות תעשייתיות ובחברות הייטק, במהלכם הובלתי תהליכי פיתוח עסקי, שיתופי פעולה וחדשנות טכנולוגית. הייתי אחראי על הקמתם וניהולם של מערכי שיווק, הפצה ומכירות, שירות לקוחות והדרכה.
במהלך עבודתי עם סוגים רבים של ארגונים, פרטיים וציבוריים בישראל ובעולם, רכשתי ניסיון רב בהיבטים הרב-תרבותיים, השונה והמשותף בין אנשים, ארגונים ותפיסות חברתיות.

about-yossi
about-yossi-2

בתחום הארגוני, הייתי שותף להובלת תהליכי חשיבה ותכנון אסטרטגי, הנעת תהליכי שינוי וצמיחה ארגוניים, ניהולם והטמעתם בקרב עובדי הארגון ושותפים עסקיים.
אני משלב בגישתי תפיסות ודיסציפלינות מתורות המזרח והמערב, במיוחד בתחומי התפתחות אישית, מודעות עצמית, הכשרה רוחנית ופיתוח ואימון גוף-נפש, בהם עסקתי במשך למעלה מ-30 שנה.
אני בעל תואר שני (MA) בייעוץ ופיתוח ארגוני – התמחות בפיתוח אסטרטגיה, של המסלול האקדמי המכללה למינהל. תואר ראשון (BA) במנהל עסקים של אוניברסיטת דרבי. ובוגר תכנית ההכשרה הבינלאומית למאמנים Co-Active, של CTI.
אני מאמין גדול ביכולות הכבירות הטמונות בכל אדם, בזמנים המשתנים בהם אנו חיים, ביכולתנו המופלאה להתבונן על המציאות מחדש, לגלות מחוזות חדשים, לעודד שינוי ולהתפתח בשילוב כל העולמות.
שלכם,
יוסי אביטל

השאירו פרטים עכשיו ותהנו מחבילות ייעוץ וליווי בהתאמה אישית

אנחנו מזמינים מנהלים בחברות וארגונים, לצד אנשים פרטיים שמתמודדים עם התלבטויות וקשיים, לפנות אלינו ולהנות מחבילות ייעוץ וליווי בהתאמה אישית. אנחנו מזמינים אתכם לפתוח פתח להתחלה חדשה, בעידן שבו אנחנו חייבים כל הזמן לחדש, להיות עם היד על הדופק.