פרספקטיבות – לצעוד ברוח הזמן

אנו מצויים בתקופה העמוסה ביותר שידעה האנושות. הקלפים נטרפים כל יום מחדש, גם בחיינו הפרטיים וגם בארגונים שאנו מובילים כמנהלים בכל דרגה. לעיתים, הקרקע נשמטת מתחת לרגלינו ואנו נעים מאי-ודאות אחת לשנייה. הולכים אל הלא-ידוע, תוך שאנו מנסים להיאחז במה שמוכר לנו.

זה בדיוק הזמן לאמץ גישה חדשה, ללמוד לראות את העולם העסקי בדרך קצת שונה, ליצור מציאות חדשה במהלך העבודה מול שותפים, עובדים ומנהלים נוספים.

חברת פרספקטיבות מציעה שירותי ייעוץ וליווי מנהלים, הרצאות מומחה בנושאי ניהול והתפתחות אישית, לצד ייעוץ אישי לאנשים פרטיים.

ייעוץ למנהלים, הרצאות ופיתוח אישי ברוח הזמן

אנו מציעים נקודת מבט חדשה ועדכנית על ניהול בתוך חברה ועסק. נקודת מבט זו, המבוססת על שנות ניסיון רבות, מעניקה ללקוחותינו עוגנים פרקטיים להתמודדות עם מציאות עסקית משתנה, תוך מתן כלים וחיזוק המיומנויות להתנהלות ולניהול.

אנו מספקים פתרונות המשלבים מודלים, כלים ותפיסות עכשוויות ביחד עם שיטות ניהול מסורתיות, אשר נלקחו מהתחומים הבאים: מנהיגות, אימון והתפתחות אישית, תורות הניהול, פיתוח וייעוץ ארגוני.

אנו עושים זאת באמצעות:

icons-02

הרצאות

icons-07

ייעוץ מקצועי ופיתוח ארגוני

icons-01

ייעוץ אישי למנהלים ובעלי תפקידים

icons-03

פיתוח אישי / פיתוח מנהיגות / פיתוח מנהלים

icons-08

אימון אישי / אימון מנהלים

icons-09

הדרכה וסדנאות

icons-10

ארגזי כלים

השאירו פרטים עכשיו ותהנו מחבילות ייעוץ וליווי בהתאמה אישית

אנחנו מזמינים מנהלים בחברות וארגונים, לצד אנשים פרטיים שמתמודדים עם התלבטויות וקשיים, לפנות אלינו ולהנות מחבילות ייעוץ וליווי בהתאמה אישית. אנחנו מזמינים אתכם לפתוח פתח להתחלה חדשה, בעידן שבו אנחנו חייבים כל הזמן לחדש, להיות עם היד על הדופק.